Červenec 2012

Tak, jako ostatní.

31. července 2012 v 20:39 | lavande.
Tenhle článek je trochu mimo mísu. A je to pořád dokola to samé. Ale myslím, že kdyby si tohle řekl každý, tak se nikam nedostaneme. Netvrdím, že se někam dostaneme takhle. Ale.

Lotty Biondi. Jen pro připomenutí. Nemám nic proti dívčím blogům. Většinou je sice nevyhledávám, ale nevadí mi. Jenže tohle je blog slečny, která si myslí, že život je jen o sexu. Nebo možná ještě o alkoholu, drogách a kalbách(nebo jak se to říká).
Samozřejmě, dívce nechybí sebevědommí. No prosím, ať si myslí, že je the best, já jí to neberu, ale nemusí to dávat najevo tímhle stylem, který uráží ostatí. Ale ať si klidně bloguje dál, vždyť si jí nemusím všímat. Je to její věc, její život, její blbost. Více mě zajímá pan Rulc.

Přijetí této slečny do AK? Nevím, nepřijmout třeba madam černobílou. (viz toto) proto, že je mladá, má na blogu pár ilustračních obrázků a hodí se spíše na krásnou a pak přijme tuto slečnu? Uvádím černobílou jakožto příklad, není jedinou. Každopádně se chová daleko dospěleji než Lotty, jenže to je asi jedno...
Ne, tohle je výsměch. Výsměch všem blogerům, kteří se snaží(a to i nečlenům AK). Jasně, je to již nějakou dobu(lépe řečeno od vydání tohoto a tohoto článku na Srdci blogu), co jsem si toho, že Standa Rulc možná nebude tak ideální, začala všímat. Tak například cenzura komentářů. Cokoliv bylo příliš proti gustu pana Stanislava bylo rychle smazáno. Ale byly i další věci.
Jenže tohle už je moc. Prý slečna svým vystupováním a kontorverzními články vyvolává diskusi. Aha, kde tu diskusi někdo vidí? Vyvolává rozhořčení, to ano. Prý je výrazná osobnost. To teda. Prý zvýší návštěvnost. No prosím, o to se nepřu. Ale za jakou cenu? Prý jí máme být vděční, bez dívek, jako je ona, by šel blog.cz do kytek. Tak ať. V poslední době je to tu stejně jen horší a horší.

A mimochodem, tohle zní jak od nějakého mafiána.

Příště zase normálně.

Pokud bude nějaké příště.

Někteří lidé jsou geniální. Třeba v tom, jak naštvět ostatní.

A jiní třeba ve stručnosti. Tady a támhle.

Nevidět, neslyšet.

6. července 2012 v 21:51 | lavande. |  Hra na...


Občas si říkám, že je to vážně k nevíře. Venku prší a prší a já ještě neviděla žádné draky ani čarodějnice(ne, že bych skutečně věřila na to, že způsobují bouřky, ale...) a nikde v okolí se nepohybují ani potvory jako jsou eraci... i když je pravda, že ti jsou spíš v lese než ve městě, že ano. Trochu mě to mrzí, chtěla bych někoho z nich potkat, ale asi budu muset počkat.
Déšť, to je stejně skvělá věc. Všechno pak působí čistěji a svěžeji a je to kouzelné. I když bydlet někde u řeky, mluvila bych asi jinak. Inu... což.

No jasně, určitě se píše kdyš. Asi už stárnu. Vážně.
A ptáci pořád řvou, i když venku leje a blejská se.
Přemýšlím o jednom člověku.
Byl důležitý. Ale já děcko.
Asi mu věnuji článek.
Nejspíš.

PS. A to nahoře... nu, posuďte sami. Mimochodem, se zvukem by to bylo lepší.