Spící blázen.

22. srpna 2012 v 22:23 | lavande. |  Drahá Lucy
Lucy?
Už jsem Ti tohle někdy psala?

,,Nikdo není taková potvora jako ty. Všichni tě milují, protože ty miluješ je. A pak jim, se vší tou láskou, vrazíš kudlu do zad."
Když tohle mi dělají pořád. Snaží se být chytří a na svou autorku ani nepomyslí. Jo a abych nezapomněla, všichni jim to žerou.

,,Víš proč jsi to ty, i když vím, co říkají? Jen si představ, že by ti někdo říkal, jak je Támhleten rytíř úžasný, ctnostný a já nevím co ještě, ale ty bys ho znal jako nafoukaného, panovačného člověka s nosem nahoru. A pak by tu byl Někdo, o kom by všichní říkali, že je to podvodník, vrah a zlý člověk, ale on by ti pomáhal, zastal by se tě a byl by to on, kdo zůstal, když se k tobě všichni(jo, i ta tvoje zpropadená rodina) otočili zády. A teď mi řekni, koho by sis vybral ty."
Jenže ona je blázen. Ne vždy je problém tam, kde ho vidíme. Občas je tam, kde ho ani vidět nemůžeme.

Jsem cvok. Víš, jaké to je, líbat vzduch? Možná tušíš, jaké je to obejmout polštář. Fajn, co deka? A to ani nemám ponětí, jaký by měl mít vlasy. Dlouhý, vlnitý, krátký, rovný, černý, bílý...?

Znáš ten pocit, když vám někdo urve křídla a řekne vám ,Leť!' ?

s úctou
lavande.
 


Komentáře

1 Vera Vera | Web | 23. srpna 2012 v 15:03 | Reagovat

Používáš opravdu nádherné slovní obraty :)
Popravdě, nevím jak to nazvat, myslím třeba konkrétně tuhle část - "Ne vždy je problém tam, kde ho vidíme. Občas je tam, kde ho ani vidět nemůžeme."
Líbí se mi to :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.